Zabýváme se prodejem substrátů, hnojiv a pomocných látek FLORIMO® jak na slovenském, tak i nově na českém trhu. Distribuci pro ČR a SR zajišťuje výhradně společnost SCHETELIG CE s.r.o. se sídlem Vlčany, Slovensko. V první fázi distribuce se soustředíme na vybudování sítě obchodních partnerů pro zásobování maloobchodních prodejen v regionech. Pokud máte zájem o distribuci, kontaktujte nás na telefonních číslech uvedených v sekci Kontakt. FLORIMO® balení se vyznačují atraktivním designem s českým popisem. Dodáváme i odběratelům, kteří odebírají menší množství než celý kamion. Pro maloobchodní prodejny zajišťujeme dodávky substrátů přes naše obchodní partnery. Adresu nejbližšího obchodníka Vám rádi poskytneme na telefonních číslech uvedených v menu Kontakt. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Jako první na trhu přicházíme s možností dodat různé substráty, podle Vašeho výběru, přímo z výroby na jedné paletě. Snažíme se vyjít vstříc zákazníkům, kteří objednávají menší množství speciálních substrátů. Tuto službu Vám nabízíme bezplatně.

Většina našich výrobků obsahuje speciální organickou složku, unikátní na trhu – žížalový biohumus. Tento kvalitní a hodnotný materiál se vyrábí v našich závodech. Díky tomuto unikátnímu složení jsou substráty FLORIMO® výjimečným a hodnotnějším produktem na trhu. FLORIMO® produkty se vyznačují špičkovou kvalitou za rozumné ceny.

Při výrobě substrátů vždy upřednostňujeme přírodní materiály, proto i hnojiva jsou přidávána v přírodní formě, ne ve formě anorganického hnojiva. Používáme jen ty nejkvalitnější suroviny (podle typu substrátu), jako je černá rašelina, bílá sphagnová rašelina, žížalový kompost, říční písek, kokosové vlákna, různé frakce mulčovací kůry, jíl, perlit. Všechny suroviny jsou přísně kontrolovány nejen při vstupu, ale i během výroby, skladování. Naše výrobky pravidelně testujeme v nezávislých laboratořích.

Později se sortiment FLORIMO rozšířil o 5 druhů kvalitních hnojivových tyčinek, které můžete použít pro celou škálu rostlin pěstovaných v květináčích. K tomuto sortimentu se přidal i výrobek Leštící utěrky na rostliny. Utěrky jsou napuštěny speciální tekutinou s obsahem včelího vosku. Plní 3 funkce – vyživuje, čistí a leští, díky čemuž dokážete listy pokojových rostliny udržovat vždy čisté a zdravé.